Álláshirdetések

Ha szeretne egy igazán jó csapat tagja lenni, jelentkezzen hozzánk!

Kastélyszállodánk lelkes csapatába keresünk új kollégákat a következő munkakörökbe:

Összetartó csapatunkba keressük dolgozni akaró szobaasszony kollégánkat alkalmi és határozott idejű bejelentéssel nyári időszakra:

Ha szeretnél:

  • egy igényes, magas színvonalú helyen
  • nyugodt, természetközeli környezetben
  • családias légkörben
dolgozni, akkor ez a Neked szóló lehetőség!

Te vagy a tökéletes jelentkező, ha:

  • alkalmas vagy az önálló munkavégzésre, önálló döntéshozatalra
  • igényes vagy a munkádra és a környezetedre
  • jó az alkalmazkodó képességed
  • terhelhető és rugalmas vagy
  • vendégközpontúan tudsz gondolkodni

Előny, ha:

  • rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit biztosítani tudunk:

  • Stabil, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Családias környezet
  • Napi egyszeri meleg étkezés

Várjuk jelentkezésed a hk@wellnesskastely.hu e-mail címen, vagy az alábbi telefonszámon: +36 30 936 9647

Csapatunkba konyhai kisegítő kollégát keresünk márciusi kezdéssel!

Feltételek:

  • cukrászati tapasztalat
  • konyhán szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • terhelhetőség
  • munkájára és önmagára egyaránt igényes

Bér és munkaidő-beosztás megegyezés szerint.

Amit kínálunk:

  • kellemes környezet
  • kiváló csapat
  • étkezés és munkába járás támogatása.

Munkavégzés helye: Batthyány Kastélyszálló**** Zalacsány

Várjuk jelentkezésed az etterem@wellnesskastely.hu e-mail címen, vagy az alábbi telefonszámon: +36 20 257 1414

Keressük kollégánkat az alábbi pozícióba: Uszómester.

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal az office@wellnesskastely.hu e-mail címen.

Keressük kollégánkat az alábbi pozícióba: Vízgépész technikus

Főbb feladatok:

  • Medencetér üzemeltetése, karbantartása
  • Technológiai folyamatot összeállítani, tervezési folyamatban részt venni
  • Rendellenes üzemállapot szemrevételezés, hallás, hőérzékelés és mérés alapján történő felismerése
  • Működési vagy műszaki rendellenesség esetén azonnal beavatkozni és intézkedni
  • Medence méréseket, megfigyeléseket végezni és állapotfelmérést dokumentálni
  • Berendezéseket a kezelési utasítás szerint üzemkész állapotba hozni, gondoskodni működéséről
  • A létesítmények fő- és segédberendezéseit, illetve a biztonsági rendszerét ellenőrizni

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Medence üzemeltetési területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat, valamint szállodában hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vízgépészeti technikus OKJ tanfolyam elvégzése előnyt jelent
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, határozottság,
  • Vendégközpontú gondolkodás, hozzáállás
  • Esetenként hétvégi munka
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség, csapatmunka
  • B” kategóriás jogosítvány

  • Stabil munkahely
  • Hosszútávra szóló, teljes munkaidős munkalehetőség gyönyörű környezetben
  • Versenyképes juttatási csomag(munkába járás támogatása, étkezési lehetőség)
  • Változatos munka

További információk:

  • Munkaidő: teljes munkaidő
  • Munkavégzés helye: 8782 Zalacsány, Csány László u.24.
  • A jelentkezéshez szükséges dokumentumok: Fényképes önéletrajz
  • Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet: office@wellnesskastely.hu